Over Otterlo’s Belang

Dit is waar wij voor staan

Otterlo’s Belang wil als vereniging:

  • De algemene belangen behartigen van alle inwoners van Otterlo
  • De inwoners betrekken bij gemeentelijk en provinciaal beleid
  • Werk/klankbordgroepen samenstellen van inwoners en belanghebbenden betreffende toekomstige projecten
  • Zich inzetten om de leefbaarheid en het woongenot in Otterlo zo optimaal mogelijk te houden
  • Jaarlijks een Algemene Ledenvergadering organiseren
  • Draagvlak creëren
  • De 4 mei herdenking organiseren
  • Zorg dragen voor het hijsen van de vlag op Koningsdag, 5 mei, de Veteranendag (laatste zaterdag in juni) en 15 augustus (formeel einde WOII)
  • Contacten onderhouden met Stichting Landschapsbeheer Gelderland t.a.v. de projecten van Levend Landschap
  • Contacten onderhouden met de Ondernemersvereniging Ondernemend Otterlo (O2)
  • Een veilige woon- en werkomgeving. Men kan zich dan ook via Otterlo’s Belang aanmelden bij de Whatts-App groepen
  • Kortom: fungeren als klankbord en communicatiekanaal, waar maar nodig, voor het Otterlo’s Belang!

Maak kennis met ons bestuur

Evert Groeneveld
Voorzitter

groeneveld@otterlosbelang.nl

Danny Prangsma
Penningmeester

prangsma@otterlosbelang.nl

Eric Zaar
Secretaris

secretaris@otterlosbelang.nl

Peter Romeijn
Bestuurslid

romeijn@otterlosbelang.nl

Jacqueline Morren
Bestuurslid

morren@otterlosbelang.nl

Sander Wakker
Bestuurslid

wakker@otterlosbelang.nl

John Veldman
Bestuurslid

veldman@otterlosbelang.nl

Emmy van der Zee
Bestuurslid

zee@otterlosbelang.nl

Maico Ploeg
Bestuurslid

ploeg@otterlosbelang.nl